Spotkajmy się tej jesieni

Przed południem testowałem aplikację dzięki której jesienno-zimowe spotkania na żywo jakie niebawem wystartują, będą mogłby być transmitowane jednocześnie na kilka platform społecznościowych. Do tej pory były to tradycyjne webinary lub spotkania na Zoomie, Jitsi czy Meet PoznajWP. Czas wypróbować inny sposób.

Nie wiem na ile się to sprawdzi zwłaszcza że takie transmisje zazwyczaj mają delikatne opóźnienia i do tego w zależności od medium na którym są dostępne te opóźnienia mogą się od siebie różnić.

Na razie zrobiłem test transmitując live wyłącznie na WoojTube.pl, ale na razie chciałem zobaczyć czy w ogóle działa 😀 Poniżej możesz obejrzeć zapis tej transmisji.

Jeśli film przeskoczyłeś, lub zajrzysz do niego za chwilę, to w skrócie: Poruszam na nim nie tylko wątek dotyczący naszych spotkań, ale przy okazji ocieram się o Fediversum, czyli o zdecentralizowane sieci społecznościowe. Kiedyś o tym już wspominałem przy okazji tekstu "Ghost i Mastodon". Zerknij w wolnej chwili.

Jest także mowa o naszej wirtualnej zdrapce na PoznajWP i UczymyJak w którą możesz zagrać (na razie) i zgarnąć fajny rabat na kursy 💥

Informacje o nadchodzących spotkaniach znajdziesz wkrótce na HelloWP.pl i w mediach społecznościowych, także na Mastodon 😀👍

Mastodon Polska
Mastodon Polska to instancja Mastodon dostępna dla każdego kto chce podzielić się swoim światem z innymi. Miejsce dla dyskusji, żartów, edukacji, technologii, kultury… i śmiesznych fotek ;)

Do zobaczenia!
Krzysiek Wooj 👋

Udało Ci się zapisać do Wooj
Świetnie! Przejdź teraz do kasy, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich treści premium.
Błąd! Nie można się zarejestrować. Nieprawidłowy link.
Witamy ponownie! Udało Ci się zalogować.
Błąd! Nie można się zalogować. Proszę spróbować ponownie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, masz teraz dostęp do wszystkich treści.
Błąd! Transakcja Stripe nie powiodła się.
Sukces! Twoje dane rozliczeniowe zostały zaktualizowane.
Błąd! Aktualizacja informacji rozliczeniowych nie powiodła się.