O blogu

Cześć! Witam Cię na blogu Wooj! Skąd taka dziwna nazwa? To po prostu skrócona wersja mojego nazwiska nie znacząca nic konkretnego, choć niektórzy doszukują się w niej analogii do WooCommerce 😀 Niech i tak będzie.

Wcześniej w tym miejscu funkcjonowała mała strona o WordPressie bazująca rzecz jasna na systemie WordPress, ale że lubię eksperymenty postanowiłem, że trochę na przekór sobie wykorzystam moją drugą dużą sympatię, czyli Ghost CMS.

To prawda, że WordPress jest dla mnie niekwestionowanym numerem 1, ale prawdą jest również to, że nie jestem typem człowieka ślepo wpatrzonego w jedno, jedynie słuszne rozwiązanie, który poza nim świata nie widzi. Widzę! A to z kolei korzyść dla Ciebie jeśli uczestniczysz w moich kursach i szkoleniach 😄

Jak działa WOOJ

To strona, którą lubię określać mianem bloga na sterydach z wbudowanym natywnie mechanizmem członkostwa. Gość ma dostęp do publicznych treści z kolei Subskrybent do szerszych zasobów.

Są tu dwa proste poziomy członkostwa poczynając od bezpłatnego na płatnym  kończąc. Szczegółowe informacje znajdziesz na podstronie Członkostwo.

Jako Subskrybent poza dostępem do treści dla subskrybentów otrzymujesz także nowe publikacje prosto na Twój email. To pełne wersje artykułów dzięki czemu nie musisz nawet zaglądać na stronę, choć serdecznie Cię zapraszam 👋

W skrócie:

  • Subskrypcja bezpłatna - otrzymujesz dostęp do wpisów dla Gości i Subskrybentów plus powiadamiam Cię gdy pojawi się nowa publikacja.
  • Subskrypcja płatna - otrzymujesz dostęp do wszystkich treści w tym także treści premium oraz podobnie jak powyżej, powiadomienia o nowych publikacjach.

Subskrypcja płatna, to forma Twojego wsparcia. Umożliwia funkcjonowanie tej strony i kilku innych, np: uczymyjak.pl, poznajwp.pl i kurswordpress.pl. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie!

Krzysiek Wojteczko, w skrócie Wooj 😉

Udało Ci się zapisać do Wooj
Świetnie! Przejdź teraz do kasy, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich treści premium.
Błąd! Nie można się zarejestrować. Nieprawidłowy link.
Witamy ponownie! Udało Ci się zalogować.
Błąd! Nie można się zalogować. Proszę spróbować ponownie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, masz teraz dostęp do wszystkich treści.
Błąd! Transakcja Stripe nie powiodła się.
Sukces! Twoje dane rozliczeniowe zostały zaktualizowane.
Błąd! Aktualizacja informacji rozliczeniowych nie powiodła się.