Kurs WordPress 2022/2023

1 września 2022 to dzień w którym zobaczysz pierwsze promienie wschodzącego kursu WordPress w edycji 2022/2023 :)

Dłuższa przerwa w pisaniu zarówno na wooj.pl jak i na Uczymyjak.pl w prostej linii wynika z faktu, że od miesiąca intensywnie pracuję nad nową wersją Kursu WordPress!

Zmienione będzie w zasadzie wszystko. Każda obecnie dostępna lekcja kursu zostanie zastąpiona nową!!!

Przykładowo, zauważyłem że u moich Kursantów bardzo często pojawiają się trudne do rozgryzienia dylematy związane z wyborem motywu. Aktualny kurs w zasadzie koncentruje się na jednym (OceanWP) co nie jest dobre ponieważ dość mocno ukierunkowuje wielu Studentów. Zależy mi na tym, aby każdy był w stanie wybrać to co odpowiada mu najbardziej bez obawy, że z motywem sobie nie poradzi. To jeden z wielu elementów, który zmieni się wraz z publikacją nowego kursu!

Pojawią się lekcje związane z nowością, która zawitała w WordPresie 6.0 - FSE (Full Site Editing). W wersji 5.9 była pierwsza odsłona tego narzędzia, ale dopiero w wersji 6.0 widzimy betę edytora bazującego na Gutenbergu, który można próbować użyć produkcyjnie. FSE pokazuje drogę jaką obrał zespół rozwijający WordPressa, która za jakiś czas stanie się standardem, choć jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać 😉

Poznasz nowe, praktyczne rozszerzenia, których nie ma w aktualnej wersji kursu i znacznie, znacznie więcej! 😁

Kurs WordPress 2022 - PoznajWP
Kurs WordPress 2022 to najnowsza edycja kursu budowy stron internetowych dla “nie informatyków”. Ponad 100 lekcji wideo i dostęp do wsparcia.

Kiedy start nowej wersji?

Pierwsze lekcje pojawią się 1 września o godzinie 19 wieczorem. Materiału jest sporo więc wymiana całości zajmie kilka dni razem z dodaniem opisów pod filmami i quizów.

Co jeszcze się zmieni?

Zmieni się wiele jak chodzi o przekaz praktyczny i merytoryczny, ale w ślad za tym zmieni się również cena. Aktualny koszt kursu w ofercie lifetime (wieczysty dostęp także do aktualizacji) wzrośnie z 397 zł do przynajmniej 697 zł. Ostateczny koszt zostanie ustalony po nagraniu wszystkich lekcji bazowych. Nie wykluczone, że koszt będzie jeszcze wyższy, ale nie przekroczy 1000 zł.

Pojawi się dodatkowo model subskrypcyjny, gdzie dostęp do materiałów kursu będzie rozliczany miesięcznie. Przez czas trwania subskrypcji, każdy Student będzie miał dostęp do lekcji oraz do materiałów wideo publikowanych w dziale roboczo nazwanym: HOW TO :)

Studenci korzystający z Subskrypcji będą także mieli dostęp do zamkniętej grupy wsparcia oraz do zamkniętych webinarów, czy lekcji na żywo. Szczegóły z tym związane będą podane w połowie września.

Wspomnę jeszcze o jednej technicznej opcji jaka się pojawi. Będzie to możliwość zakupienia kursu dla grypy osób, np. dla pracowników firmy.

Co z dostępem dla dotychczasowych uczestników kursu?

Kurs zostanie zmieniony i całkowicie zaktualizowany, ale każdy kto wykupił lub wykupi członkowstwo lifetime, będzie miał dostęp do wszystkich nowych lekcji. Tak obiecywałem od samego początku i nie zamierzam tego zmieniać 😊

PODKREŚLAM: W związku z rozszerzeniem kursu zmianie ulegnie koszt dostępu wieczystego dla tych, którzy zdecydują się dołączyć do niego po 1 września 2022.
Dla tych, którzy dysponują mniejszymi budżetami, to od 1 września będzie możliwość dołączenia do kursu w modelu abonamentowym lub wykupienia wersji lifetime z odroczoną płatnością ewentualnie na raty.
Jeśli zastanawiasz się lub ktoś z Twoich znajomych nad dołączeniem do kursu WordPress, to jeszcze do 1 września można to zrobić w cenie 397 zł.

Kurs WordPress od Podstaw

Tylko do 1 września 2022 w starej cenie 397 zł brutto. Dostęp dożywotni ze wszystkimi przyszłymi aktualizacjami!

Dołącz teraz!

Jeśli już uczestniczysz w tym kursie, a pojawią się pytania na temat zmian śmiało pisz na: [email protected]

A co z pozostałymi kursami?

Część kursów widocznych na PoznajWP także zostanie nagrana na nowo. Tak stanie się na pewno z kursem budowy sklepu internetowego, z kursem Elementora PRO, pojawi się także nowy kurs z Elementora bezpłatnego. Zostanie na nowo przygotowana pełna wersja kursu dynamicznych stron.

Pozostałe kursy otrzymają aktualizacje wybranych zagadnień, które w mojej ocenie tego wymagają z uwagi na upływający czas, a także tak jak w przypadku Elementora pojawią się inne kursy np. kurs budowy platformy szkoleniowej, kursy pracy z innymi builderami stron dla WordPressa itp.

Te wszystkie zmiany będą kolejno wdrażane zaraz po opublikowaniu nowej wersji fundamentalnego kursu WordPress. Szacuję, że komplet będzie dostępny do końca roku.

Oto zaplanowana kolejność publikacji nowych wersji kursów:

  1. Kurs WordPress - od 1 września do 30 września 2022
  2. Kurs Elementor i Kurs Elementor PRO - od 1 do 31 października
  3. Kurs Budowy Sklepu Internetowego - od 1 do 30 listopada
  4. Kurs Strony Dynamiczne - od 1 do 31 grudnia
  5. Początek 2023 roku to czas pracy nad pozostałymi kursami, także nowościami.

Każdy kurs w momencie publikacji pojawi się w dwóch wersjach: dożywotniej (lifetime) i abonamentowej. Do wyboru. Cena dostępu dożywotniego wzrośnie w stosunku do cen obowiązujących aktualnie. Tak, dotyczy to wszystkich kursów!

Dlaczego ceny wzrosną?

Z kilku powodów. Przede wszystkim regularne nagrania aktualizujące i poszerzające kursy, postprodukcja i aktywne wsparcie to ogrom czasu.

Innym dość prozaicznym powodem są ciągle rosnące koszty prowadzenia praktycznie każdego biznesu, także biznesu opartego na szkoleniach online. Aby zapewnić wysoką jakość nie jestem w stanie uniknąć podwyżek za dostęp do kursów, do zajęć na żywo, indywidualnych spotkań i szkoleń online.

Jednak podkreślę, że merytoryczny i praktyczny, dobrze oceniany przez uczestników kurs za niecałe 1000 zł z dostępem dożywotnim do lekcji i przyszłych aktualizacji w mojej ocenie nie jest wygórowaną propozycją. Jest propozycją bardzo rozsądną.

Znajdziesz wiele kursów WordPress nawet takich, które kosztują ponad 1000 zł, a które merytorycznie i jakościowo nie dorównują temu co znajdziesz tutaj z dostępem do lekcji na żądanie wtedy kiedy chcesz i kiedy tego potrzebujesz.

Dzięki nadchodzącym zmianom możliwy będzie rozwój szkoleń i ich platform, który przy obecnym modelu biznesowym jest nieco ograniczony 🤨 Wierzę, że pozwolą na to czego dziś nie jestem w stanie zrealizować, a to sprawi, że To co robisz w sieci stanie się jeszcze lepsze! 🤩

Udało Ci się zapisać do Wooj
Świetnie! Przejdź teraz do kasy, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich treści premium.
Błąd! Nie można się zarejestrować. Nieprawidłowy link.
Witamy ponownie! Udało Ci się zalogować.
Błąd! Nie można się zalogować. Proszę spróbować ponownie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, masz teraz dostęp do wszystkich treści.
Błąd! Transakcja Stripe nie powiodła się.
Sukces! Twoje dane rozliczeniowe zostały zaktualizowane.
Błąd! Aktualizacja informacji rozliczeniowych nie powiodła się.